مدیرکل تعاون خراسان رضوی از شرکت زشک بازدید کرد.

مدیرکل تعاون کارورفاه اجتماعی خراسان رضوی افزایش سطح اشتغال پایداردراستان درگرو مجموعه تمهیدات و سازو کارهای زیربخش های اقتصادی بازرگانی وسرمایه گذاری است

مدیرکل تعاون خراسان رضوی از شرکت زشک بازدید کرد

مهندس احمدی مدیرکل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی از شرکت زشک بازدید کرد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی ، در این بازدید ابتدا علی اکبر علیزاده قناد مدیرعامل این مجتمع صنعتی به ارائه گزارشی از عملکرد و وضعیت این مجموعه تولیدی پرداخته و اظهار داشت : این مجتمع در زمینی به مساحت 40000 متر مربع احداث گردیده و با بیش از بیست سال سابقه در زمینه تولید رب و انواع کنسرو و کمپوت میوه جات فعالیت می نماید .

علیزاده قناد در ادامه گزارش خود عنوان کرد : در این مجتمع با استفاده از میوه ها و صیفی جات مرغوب محصولاتی از قبیل رب ، کنسرو و انواع کمپوت میوه تولید شده و در بازارهای داخلی و خارجی توزیع می گردد .  وی هم چنین  افزود : در این واحد در حال حاضرقریب به 300 نفر نیروی کار مشغول به فعالیت می باشند و اکثر محصولات تولیدی ابتداء با اولویت بازار داخلی در سطح استان و کشورعرضه و همچنین  به کشورهای همجوار ، آسیای میانه و اروپا نیز صادر می شود . مدیرعامل شرکت زشک در ادامه اذعان داشت : در سالهای گذشته علیرغم افزایش تحریمهای ناجوانمردانه غرب بر اقتصاد کشورمان ماافتخار می کنیم در این برهه زمانی توانسته ایم کلیه حقوق و مزایای کارگران و پرسنل خود را بدون تاخیر پرداخت نماییم و در مناسبتهای ملی و مذهبی نیز کمکهای رفاهی شامل حال پرسنل این شرکت گردیده است .

مدیر عامل شرکت زشک عنوان داشت : در راستای حمایت و ارتقاء سطح  سلامت کارگران و ایجاد محیطی با نشاط در کار و تولید، این شرکت فعالیت های گسترده ای در بخش های فرهنگی ورزشی نیز داشته که احداث مجموعه ورزشی تفریحی سرزمین موج های آبی و حمایت از تیم های ورزشی استان گواه این مدعاست . 

 سپس مهندس محمود احمدی مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی با اشاره به وضعیت کنونی بازار تولید و صنعت در خصوص تاکید و حمایت دولتمردان کشور از توسعه سرمایه گذاری در طرحهای توسعه اقتصادی و اشتغالزا در استان گفت : هم‌اکنون یکی از اساسی‌ترین مسائل و شاید مهم‌ترین مسئله اقتصادی کشور بهره‌گیری از مجموعه راهکارهایی به منظور افزایش اشتغال نیروی‌کار است . اشتغال ازجمله متغیرهای کلیدی است که دستیابی به سطح بهینه آن از محورهای اساسی اهداف سیاست‌های کلان اقتصادی هر جامعه‌ای است و افزایش سطح اشتغال پایدار در استان نیز در گرو مجموعه تمهیدات و سازوکارهای زیربخش‌های اقتصادی ، بازرگانی و سرمایه گذاری می باشد .

وی همچنین اذعان داشت : برخی از بنگاههای اقتصادی نقش بیشتری در افزایش سطح اشتغال ملی ایفا می‌کنند که  شرکت زشک نیز با توجه به شناخته شدن محصولات در بین سبد کالای خانواده ایرانی و در نظر گرفتن نیاز بازار از این اصل مستثنی نیست .

مدیرکل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی در پایان تصریح کرد : کارگران باید توجه داشته باشند که ارتقاء بهره وری و انجام کار مفید و تلاش بیشتر آنان موجب حفظ و پایداری بنگاههای اقتصادی است وزحمات ارزشمند کلیه کارگران این مرز و بوم  وهمچنین خدمات شایسته کار آفرینان قابل تقدیر و تجلیل است . 

۱۷ آبان ۱۳۹۵ ۱۳:۰۸